Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

URODZINY DLA DZIECI W WARSZAWIE

Zajmujemy się organizacja wyjątkowych urodzin dla dzieci w Warszawie. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie nie tylko dlatego, ze sami jesteśmy rodzicami. Nasz pokój może zostać dostosowany dla dzieci w przedziale wiekowym od 6 do 12 lat tak, aby zagadki były łatwiejsze do rozwiązania, i których rozwikłanie nie sprawi większych problemów dziecku by mogło aktywnie, a zarazem kreatywnie spędzić czas w Chacie Wiedźmy. Dla dzieci od 12 roku życia Chata Wiedźmy proponuje już wersję dla dorosłych.

Escape Room Majdańska 18 to jeden z niewielu pokoi na warszawskiej Pradze, który oferuje oryginalny sposób organizacji urodzin, imienin oraz innych wyjątkowych dni Twojego dziecka. Zabawa w naszym Escape Roomie uczy współpracy, kreatywnego nie schematycznego myślenia oraz nie ogranicza wyobraźni Twojej pociechy. W dobie komputerów i wszechobecnej elektroniki proponujemy niezwykle integracyjny i ciekawy sposób zabawy w grupie rówieśniczej. Dzieci nie tylko współpracują, rozwiązują zagadki ale świetnie się bawią i wchodzą w magiczny i tajemniczy klimat Chaty Wiedźmy.

Grupa dzieci uczestniczących w zabawie nie powinna przekraczać 10 osób, wówczas dzieci dzielimy na dwie grupy i organizujemy rywalizację. Super atrakcją dla jednej z grup jest obserwowanie na ekranie jak sobie radzą Ich koledzy i koleżanki :).

Escape Room Majdańska 18 Chata Wiedźmy proponuje jeszcze jedną wyjątkową i niespotykana atrakcję – pokazuje zabawę od zaplecza. Zdradzamy tajemnice naszej pracy, sposobu prowadzenia gry oraz rozwiązań technicznych. Na koniec mają chwilę czasu dla siebie na szaleństwo i myszkowanie w Chacie Wiedźmy! To wszystko pod okiem doświadczonych animatorów i mistrzów gry. Zadzwoń do nas jeżeli chcesz zabrać swoją pociechę w świat, wyjątkowy, piękny i mądry.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.